KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 4264551
nr 426 4551
Gravyr
1700-tal, "Venus" 28x21
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 januari 2008